Organisatsioon

Organisatsioon

Eesti Andmesidevõrgu AS on võrguettevõte, mille on ellu kutsunud kohalike omavalitsuste ühendus Eesti Andmesidevõrk koostöös erakapitaliga. Meie eesmärgiks on parandada kiire ja stabiilse interneti kättesaadavust Lõuna-Eesti elanikele ning asutustele, mis vastab kaasaegse infoühiskonna ootustele. Eesti Andmesidevõrk rajab valguskaabli sidevõrku, mis on alati sideopraatori sõltumatu – see tagab tarbijatele erinevate sideoperaatorite teenuste valiku ja turukonkurentsi toimimise.

Eesti Andmesidevõrk alustas tegevust 2013 aastal ning oleme arendanud valguskaabli sidevõrke Lõuna-Eestis enam kui 10 kohaliku omavalitsuse üksuse territooriumitel. Rohkem informatsiooni Eesti Andmesidevõrgu kohta leiab organisatsiooni kodulehelt www.eestiandmeside.ee

JUHATUS JA NÕUKOGU


Raivo Tammiksaar
Tegevjuht
raivo.tammiksaar@eestiandmeside.ee


Keijo Lindeberg
Juhatuse liige
Advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat
keijo.lindeberg@lindeberg.legal

Andrus Seeme
Nõukogu esimees
Riigikogu liige, endine Kanepi vallavanem
andrus.seeme@riigikogu.ee

Hardi Haring
Nõukogu liige
Ettevõtja
dh@dh.ee

Margus Lepik
Nõukogu liige
Valga vallavanem
margus.lepik@valga.ee

Priit Lomp
Nõukogu liige
Kastre vallavanem
priit.lomp@kastre.ee

Tiit Niilo
Nõukogu liige
Ettevõtja ja Rõuge valla volikogu liige
tiit@nopri.ee

Eesti Andmesidevõrgu AS
Klienditugi ja kontaktandmed:
Telefon: (+372) 6 225 237
E-post: internetkoju@eestiandmeside.ee

Juriidiline aadress:
Pikk tn 15a
65604, Võru linn, Eesti
Registrikood: 14539659

NB! Eesti Andmesidevõrk kolib ja hetkel on Võru kontor suletud.

Klienditugi vastab kõnedele tööpäeviti 09:00-17:00. Anname endast parima, et kõigile vastamata jäänud kõnedele tagasi helistada.