Olulisemad liitumistingimused

Olulisemad liitumistingimused

1. Liitumistasu on liitumisaadressi põhine. Oma aadressi liitumitasu teada saamiseks alusta palun liitumislepingu vormistamisega siin.

2. Liitumistasu eest ehitatakse valguskaabel välja ühele liitumisaadressile. Liitumisaadressiks on näiteks eramaja, korter, tootmishoone, kontorihoone vms. Kui kinnistul asub mitu hoonet, siis ühe liitumislepingu raames rajatakse valguskaabliühendus ühe hooneni. Kortermaja puhul rajatakse liitumine igale korterile eraldi.

3. Liitumislepingute vormistamine toimub igas arenduspiirkonnas seni, kuni on võimalik antud aadresse veel projekti lisada. Pärast projekti sulgemist ei saa konkreetses piirkonnas enam uusi liitujaid juurde lisada. Soovitame liituda võimalikult varakult, kuna erinevad arenduspiirkonnad suletakse liitumiseks erinevatel aegadel.

4. Liitumislepinguid saab vormistada veebilehel internetkoju.ee kasutades lepingu vormistamiseks pangalinki/kaardimakset või liituja soovi korral ka posti teel.

5. Pärast liitumislepingu vormistamist veebilehel internetkoju.ee saadetakse lepingus märgitud e-posti aadressile sõlmitud liitumisleping. Liitumislepingut saab ka alla laadida pärast pangas „Tagasi kaupmehe juurde“ lingi vajutamist avanevalt lehelt klikkides seal lehe keskel olevale PDF ikoonile. Pärast lehe sulgemist või 8 tunni möödumist see võimalus küll kaob.

6. Soovitame regulaarselt jälgida ka meie kodulehe rubriiki Teated ja uudised ning tutvuda Korduma Kippuvate Küsimustega.

7. Kõik liitumistingimused on välja toodud lepingu sõlmimisel lepingu ankeedi juures. Liitumistingimused on liitumisaadressi põhised.