Teated ja uudised

Teated ja uudised

Uudised

 • Internet Koju projektiga liitus Elevi AS (26.03.2020)

  Eesti Andmesidevõrgul on hea meel teatada, et meiega on liitunud eestimaine sideoperaator Elevi AS, kelle teenused on võrgus peagi lõppklientidele saadaval. Pakutavate teenustega on võimalik tutvuda ettevõtte kodulehel www.elevi.ee

  Internet Koju projekti raames tuuakse liitujani ühe valguskaabliga  mitu teenusepakkujat, mis võimaldab Teil valida erinevate operaatorite teenuste vahel. Erinevate sideoperaatorite vahel valides saate alati valida Teile meelepärase teenuspaketi parima hinnaga.

   

 • Valga linnas käivad esmased võrguehituse tööd (21.01.2020)

  Eesti Andmesidevõrgul on hea meel teatada, et Internet Koju projekt on jõudnud Valga linna. Valga linn on kinnitatud arenduspiirkonnaks ja hetkel käivad Valga linnas esmased võrguehituse tööd ning koostamisel on ehituse eelprojekt, millega luuakse põhivõrgust liitumisväljavõtteid.

  Sellega seoses on Valga linna elanikel nüüd viimane võimalus projektiga liitumiseks, et saada kaasaegne ja kvaliteetne valguskaabliühendus endale koju või töökohta ning seda koos mitme erineva sideoperaatori teenustevalikuga.

  Peale ehituse eelprojekti valmimist Internet Koju projektiga enam Valga linnas  liituda ei saa, sest liitumisaadressidega  tuleb arvestada juba eelprojektis võrgu väljavõtete tegemisel.  Hilisem liitumine on võimalik vaid erilahendusena, mille puhul liitumistasu suurus on vahemikus 2000-8000 eurot sõltuvalt konkreetsest liitumisaadressist.

  Ootame kõiki Valga linna elanikke liituma Internet Koju projektiga.

  Eesti Andmesidevõrgu ehitustööd Raudtee tänaval Valgas

 • Valguskaabel on investeering tulevikuväärtusesse (05.01.2020)

  Alusta oma uut aastat investeeringuga tulevikku, investeeri oma kinnisvara tulevikuväärtusesse. Investeerides praegu mõni sada eurot, saate Te selle raha eest valguskaabliühenduse, mille turuväärtus on sõltuvalt asukohast 2000-8000 eurot.

  Lisaks tagab see väike investeering Teile alati valikuvõimaluse sideoperaatorite osas ja mitte kunagi enam ei ole Te sõltuv ühest sideoperaatorist ja tema hinnapoliitikast. Saate alati valida omale meelepärase interneti ja telekanalite paketi, just Teile sobiva hinnaga.

Vanemad uudised >

Ametlikud teated

 • Lepingute sõlmimise perioodi pikendati mai lõpuni 2019 a. (25.04.2019)

  Eesti Andmesidevõrgu nõukogu otsustas pikendada lepingute sõlmimise perioodi kuni 31.05.2019. Otsuse peamiseks ajendiks oli endiselt suur huvi liitumise vastu. Samuti on piirkondadesse jõudmise seisukohalt oluline, et liitujate tihedus oleks asulates suur – liituge kindlasti projektiga ja kutsuge ka naabreid osalema.

  Tutvuge ka Eesti Andmesidevõrgu teemakohase pressiteatega:

 • Oleme loobunud hooldustasu küsimisest liitujatelt, kes võrku ei kasuta (26.03.2019)

  Oleme otsustanud loobuda 36 euro suuruse hooldustasu küsimisest juhul kui liituja ei sõlmi lepingut ühegi sideettevõttega (üldtingimuste punkt 6.2.3). Muudatus viiakse sisse üldtingimuste järgmisesse redaktsiooni ja see hakkab kehtima kõigile liitujatele, kes kunagi Internet Koju projektiga on lepingu sõlminud või tulevikus sõlmib.

Vanemad ametlikud teated >