Teated ja uudised

Teated ja uudised

Uudised

 • Hakkasime liitujatele välja ehitama ühendusi (17.05.2019)

  ASV alustas mais juba reaalse ehitustegevusega ning esimesed liitujad on saanud endale kaabli majja. Töödega jätkatakse eelkõige ASV baasvõrgu lähedal, kuid aasta lõpuks on plaanis ka suuremaid piirkondi välja ehitada. Kõik kellele kaabel lähima paari kuuga koju või töökohta jõuab saavad teenuseid kasutama hakata eeldatavasti aja vahemikus juuli – september, kuna sidesõlmede ja baasühenduste väljaehitamine võtab aega.

 • Liitumiskampaania “Kogu tosin liitujat” (02.05.2019)

  Internet Koju projektiga on tänaseks liitunud tuhanded inimesed.  Paljud piirkonnad on saanud liitumislepingutega tihedalt kaetud ja siinkohal suured tänud kõigile liitujatele ning inimestele, kes Internet Koju projekti õnnestumisele on kaasa aidanud!

  Paraku on veel hulgaliselt asulaid, kus liitujaid on ainult paar, kuigi võiks olla oluliselt rohkem. Selleks, et motiveerida külavanemaid ja aktiviste projekti kohta oma naabritele infot jagama, on Eesti Andmesidevõrk käivitanud kampaania “Kogu tosin liitujat”.

  Kampaania on väga lihtne:

  – Saada e-posti aadressile kampaania@eestiandmeside.ee oma ees- ja perekonnanimi ning sünni kuupäev;

  – Leia 12 liitujat, kes märgivad sind lepingu sõlmimisel soovitajaks (vastav lahter on liitumise vormi juures olemas) ja saa liitumine Internet Koju projektiga täiesti tasuta.

  Täpsemalt saab kampaania tingimuste kohta lugeda www.internetkoju.ee/kampaania

 • 25. aprillil tutvustame Internet Koju projekti Valgas (24.04.2019)

  25. aprillil kell 17:00 räägib Valgamaa Kutseõppekeskuse aulas Internet Koju projektist eestvedaja Raivo Tammiksaar. Saab infot ja küsida küsimusi – ole kohal!

Vanemad uudised >

Ametlikud teated

 • Lepingute sõlmimise perioodi pikendati mai lõpuni 2019 a. (25.04.2019)

  Eesti Andmesidevõrgu nõukogu otsustas pikendada lepingute sõlmimise perioodi kuni 31.05.2019. Otsuse peamiseks ajendiks oli endiselt suur huvi liitumise vastu. Samuti on piirkondadesse jõudmise seisukohalt oluline, et liitujate tihedus oleks asulates suur – liituge kindlasti projektiga ja kutsuge ka naabreid osalema.

  Tutvuge ka Eesti Andmesidevõrgu teemakohase pressiteatega.

 • Oleme loobunud hooldustasu küsimisest liitujatelt, kes võrku ei kasuta (26.03.2019)

  Oleme otsustanud loobuda 36 euro suuruse hooldustasu küsimisest juhul kui liituja ei sõlmi lepingut ühegi sideettevõttega (üldtingimuste punkt 6.2.3). Muudatus viiakse sisse üldtingimuste järgmisesse redaktsiooni ja see hakkab kehtima kõigile liitujatele, kes kunagi Internet Koju projektiga on lepingu sõlminud või tulevikus sõlmib.

Vanemad ametlikud teated >