Uudised

Uudised

 • Sõlmisime koostöö kokkuleppe Teliaga (04.04.2019)

  Eesti Andmesidevõrgu AS ja Telia Eesti AS allkirjastasid 28. märtsil koostöö kokkuleppe, et Telia oleks üks operaatoritest, kes hakkab pakkuma Internet Koju sidevõrgus teenuseid. Kui soovite tutvuda Telia teenustega, mida antud operaator Interet Koju võrgu valmimisel pakkuma võiks haktata, siis tuleb tutvuda valguskaabli vahendusel pakutavate teenustega ja nende teenuste kvaliteedinäitajatega.

  Täname Teliat huvi eest Internet Koju võrgus teenuseid osutada!

 • Panime üles uue ja täiustatud internetkoju.ee liitumislehe (26.03.2019)

  Eesti Andmesidevõrk on käinud Internet Koju projekt tutvustamas paljudes valdades ja üritustel. Saadud on hulgaliselt mõtteid – oleme selle eest väga tänulikud! Palju on saadud ka positiivset tagasisidet projekti kohta tervikuna, et taoline ettevõtmine nüüd lõpuks teoks saab.

  Ühe läbiva soovituste kogumi ajel oleme uuendanud nüüd ka liitumislehte internetkoju.ee. Uue lehe eesmärk on anda rohkem infot ja olla liitujale toeks ning püsivaks värskeima info allikaks.

 • Lepingute sõlmimine nüüd võimalik kohapeal Kanepi vallamajas (26.02.2019)

  Alates 2019 märtsist saab Internet Koju liitumislepinguid sõlmida ka Kanepi Vallamajas Turu põik 1, Kanepi alevik, tasudes lepingu sõlmimisega seotud tasud sularahas. Seda võimalust saavad soovi korral kasutada ka teiste omavalitsuste elanikud. Palume siiski võimalusel lepinguid sõlmida interneti teel, kuna see hoiab kokku kõigi osapoolte aega ja on eeldatavasti mugavam.