Uudised

Uudised

 • Hakkasime liitujatele välja ehitama ühendusi (17.05.2019)

  ASV alustas mais juba reaalse ehitustegevusega ning esimesed liitujad on saanud endale kaabli majja. Töödega jätkatakse eelkõige ASV baasvõrgu lähedal, kuid aasta lõpuks on plaanis ka suuremaid piirkondi välja ehitada. Kõik kellele kaabel lähima paari kuuga koju või töökohta jõuab saavad teenuseid kasutama hakata eeldatavasti aja vahemikus juuli – september, kuna sidesõlmede ja baasühenduste väljaehitamine võtab aega.

 • Liitumiskampaania “Kogu tosin liitujat” (02.05.2019)

  Internet Koju projektiga on tänaseks liitunud tuhanded inimesed.  Paljud piirkonnad on saanud liitumislepingutega tihedalt kaetud ja siinkohal suured tänud kõigile liitujatele ning inimestele, kes Internet Koju projekti õnnestumisele on kaasa aidanud!

  Paraku on veel hulgaliselt asulaid, kus liitujaid on ainult paar, kuigi võiks olla oluliselt rohkem. Selleks, et motiveerida külavanemaid ja aktiviste projekti kohta oma naabritele infot jagama, on Eesti Andmesidevõrk käivitanud kampaania “Kogu tosin liitujat”.

  Kampaania on väga lihtne:

  – Saada e-posti aadressile kampaania@eestiandmeside.ee oma ees- ja perekonnanimi ning sünni kuupäev;

  – Leia 12 liitujat, kes märgivad sind lepingu sõlmimisel soovitajaks (vastav lahter on liitumise vormi juures olemas) ja saa liitumine Internet Koju projektiga täiesti tasuta.

  Täpsemalt saab kampaania tingimuste kohta lugeda www.internetkoju.ee/kampaania

 • 25. aprillil tutvustame Internet Koju projekti Valgas (24.04.2019)

  25. aprillil kell 17:00 räägib Valgamaa Kutseõppekeskuse aulas Internet Koju projektist eestvedaja Raivo Tammiksaar. Saab infot ja küsida küsimusi – ole kohal!

 • Koostööleping sõlmitud STVga (22.04.2019)

  Eesti Andmesidevõrgu AS ja STV AS allkirjastasid koostöölepingu, et STV hakkaks pakkuma Internet Koju sidevõrgus teenuseid. Kui soovite tutvuda STV teenustega, mida antud operaator Interet Koju võrgu valmimisel pakkuma võiks haktata, siis tuleb tutvuda valguskaabli vahendusel pakutavate teenustega ja nende teenuste kvaliteedinäitajatega. STV koduleht on www.stv.ee

  Täname STV ASi huvi eest Internet Koju võrgus teenuseid osutada!

 • Sõlmisime koostöö kokkuleppe Teliaga (04.04.2019)

  Eesti Andmesidevõrgu AS ja Telia Eesti AS allkirjastasid 28. märtsil koostöö kokkuleppe, et Telia oleks üks operaatoritest, kes hakkab pakkuma Internet Koju sidevõrgus teenuseid. Kui soovite tutvuda Telia teenustega, mida antud operaator Interet Koju võrgu valmimisel pakkuma võiks haktata, siis tuleb tutvuda valguskaabli vahendusel pakutavate teenustega ja nende teenuste kvaliteedinäitajatega.

  Täname Teliat huvi eest Internet Koju võrgus teenuseid osutada!

 • Panime üles uue ja täiustatud internetkoju.ee liitumislehe (26.03.2019)

  Eesti Andmesidevõrk on käinud Internet Koju projekt tutvustamas paljudes valdades ja üritustel. Saadud on hulgaliselt mõtteid – oleme selle eest väga tänulikud! Palju on saadud ka positiivset tagasisidet projekti kohta tervikuna, et taoline ettevõtmine nüüd lõpuks teoks saab.

  Ühe läbiva soovituste kogumi ajel oleme uuendanud nüüd ka liitumislehte internetkoju.ee. Uue lehe eesmärk on anda rohkem infot ja olla liitujale toeks ning püsivaks värskeima info allikaks.

 • Lepingute sõlmimine nüüd võimalik kohapeal Kanepi vallamajas (26.02.2019)

  Alates 2019 märtsist saab Internet Koju liitumislepinguid sõlmida ka Kanepi Vallamajas Turu põik 1, Kanepi alevik, tasudes lepingu sõlmimisega seotud tasud sularahas. Seda võimalust saavad soovi korral kasutada ka teiste omavalitsuste elanikud. Palume siiski võimalusel lepinguid sõlmida interneti teel, kuna see hoiab kokku kõigi osapoolte aega ja on eeldatavasti mugavam.